Ящик розриву Білмакс ЯРП-400 Г економ (Б00040103)
11,241.00 ₴
з ПДВ / шт.Габаритні розміри, мм (шир. х вис. х глиб): 300х630х180.
Укомплектовані рубильниками та запобіжниками BILMAX.
Виконання: навісне.
Ступінь захисту: IP 54.
Кліматичне виконання У2 – для макрокліматичного району з помірним кліматом. Під навісом або в приміщенні, де умови такі самі як на відкритому повітрі, за виключенням сонячної радіації.
Покриття порошкове: RAL 7032.
| Колір корпусу бокса монтажного | Сірий |
|---|---|
| Матеріал корпусу бокса монтажного | Сталь |
| Ступінь захисту бокса монтажного | IP54 |
| Висота бокса монтажного | 630 мм |
| Ширина бокса монтажного | 300 мм |
| Глибина бокса монтажного | 180 мм |
| Тип монтажу бокса монтажного | Накладний |
| Країна виробництва | Україна |
| Виробник продукції | Білмакс |
| Торгова марка | |
| Номенклатура | Внутрішня |












































































































Відгуків немає, поки що.