Бокс монтажний підлоговий Білмакс БМН-120 з панеллю IP54 (Б00012700)
10,107.00 ₴
з ПДВ / шт.Бокс монтажний підлоговий БМН – 120+П IP54 з монтажною панеллю Билмакс
Для вуличних умов зі ступенем захисту IP54. Корпус і двері виготовлені з металу t = 0,8 мм
Двері з трьома замками. Монтажні панелі входять в комплект і виготовляються з оцинкованої сталі товщиною 1,5 мм
Габаритні розміри (шир. х вис. х глибину): 600 х 1200 х 250
Виконання: підлоговий
Ступінь захисту IP: 54
| Колір корпусу бокса монтажного | Сірий |
|---|---|
| Тип монтажу бокса монтажного | Накладний |
| Країна виробництва | Україна |
| Висота бокса монтажного | 1200 мм |
| Матеріал корпусу бокса монтажного | Метал |
| Ширина бокса монтажного | 600 мм |
| Ступінь захисту бокса монтажного | IP54 |
| Глибина бокса монтажного | 250 мм |
| Торгова марка | |
| Виробник продукції | Білмакс |
| Номенклатура | Внутрішня |
Будьте першим, хто залишив відгук на “Бокс монтажний підлоговий Білмакс БМН-120 з панеллю IP54 (Б00012700)” Скасувати коментар
СИСТЕМА ЗНИЖОК
ВАРІАНТИ ОПЛАТИ
ВАРІАНТИ ДОСТАВКИ
| Доставка у відділення «Нова Пошта» | |
| Доставка кур’єром «Нова Пошта» | |
| Доставка у відділення «RozetkaDelivery» | |
| Доставка у відділення «Meest Пошта» | |
| Доставка компанією «Укрпошта» | |
| Доставка компанією «Delivery» | |
| Доставка компанією «Ін Тайм» | |
| Самовивіз м. Старокостянтинів |

























































































































Відгуків немає, поки що.