Бокс монтажний Білмакс БМ- 48 з панеллю ІР54 450х450х250 (Б00029483)
3,641.00 ₴
з ПДВ / шт.Виробник – Білмакс
Країна – Україна
Країна виробництва – Україна
Тип боксу – Малогабаритний
Тип дверцят – Непрозора
Серія – БМ
Спосіб монтажу – Навісний
Ступінь пиловологозахисту – IP54
Матеріал корпуса – Метал
Монтажна панель/рама у комплекті – Є
Замок у комплекті – Поворотний 1шт.
Регулювання глибини встановлення монтажної панелі/стійок – Ні
Товщина металу – 1-1,5мм
Ширина, мм – 450мм
Висота, мм – 450мм
Глибина, мм – 250мм
Колір – Сірий
| Країна виробництва | Україна |
|---|---|
| Тип монтажу бокса монтажного | Накладний |
| Колір корпусу бокса монтажного | Сірий |
| Матеріал корпусу бокса монтажного | Метал |
| Ширина бокса монтажного | 450 мм |
| Ступінь захисту бокса монтажного | IP54 |
| Висота бокса монтажного | 450 мм |
| Глибина бокса монтажного | 250 мм |
| Торгова марка | |
| Виробник продукції | Білмакс |
| Номенклатура | Внутрішня |
Будьте першим, хто залишив відгук на “Бокс монтажний Білмакс БМ- 48 з панеллю ІР54 450х450х250 (Б00029483)” Скасувати коментар
СИСТЕМА ЗНИЖОК
ВАРІАНТИ ОПЛАТИ
ВАРІАНТИ ДОСТАВКИ
| Доставка у відділення «Нова Пошта» | |
| Доставка кур’єром «Нова Пошта» | |
| Доставка у відділення «RozetkaDelivery» | |
| Доставка у відділення «Meest Пошта» | |
| Доставка компанією «Укрпошта» | |
| Доставка компанією «Delivery» | |
| Доставка компанією «Ін Тайм» | |
| Самовивіз м. Старокостянтинів |

























































































































Відгуків немає, поки що.