У будь-якому середньостатистичному будинку є не менше десятка або навіть кілька десятків пристроїв, що використовують електроенергію, що подається з електромережі. Теоретично напруга в Україні становить 230 В змінного струму, але на практиці напруга більш-менш нестабільна. Це значення не ставить під загрозу роботу обладнання, але при коливанні напруги це значення може різко зрости. Результат — некоректна робота пристроїв, в тому числі раптове відключення може призвести до несправності електрообладнання. Для зменшення піків напруги варто стабілізатор напруги купити. Якщо додати до цього, що нестабільне джерело живлення скорочує термін експлуатації обладнання, переваги стають ще більш очевидними.

Стабілізатор напруги можна використовувати для захисту таких пристроїв, як:

  • Офісне обладнання (монітори, принтери, комп’ютери);
  • RTV- пристрої (телевізори, проектори);
  • Аудіо апаратура;
  • Побутова техніка (печі, плити, холодильники, мікрохвильові печі, посудомийні машини, морозилки);
  • Двигуни, компресори, вентилятори;
  • Генератори;
  • Елементи освітлення (лампи розжарювання, світлодіодні і люмінесцентні лампи);
  • Принтери і касові апарати;
  • Косарки, пилососи;
  • Помпи центрального опалення;
  • Електроінструменти (дрилі, пили, шліфувальні машини, верстати та ін.).

Як бачите, список пристроїв, які можуть бути чутливі до стрибків напруги, досить великий, тому стабілізація напруги в приміщеннях, де вона нестабільна, дуже важлива. Тим більше, що ціна на стабілізатор напруги в рази нижча, ніж, наприклад, вартість холодильника або телевізора. Запрошуємо вас ознайомитися з широкою пропозицією нашого магазину, в якій представлені стабілізатори даного типу.

 

ПРОСТИЙ СТАБІЛІЗАТОР НАПРУГИ — ІДЕАЛЬНЕ РІШЕННЯ ПРИ ДОВГОТРИВАЛИХ ПРОВАЛАХ АБО СТРИБКАХ ЕЛЕКТРОНАПРУГИ

Стабілізатор напруги забезпечує спокій і безпеку в будинку завдяки таким факторам захисту:

  • захист від перенапруги;
  • захист від зниженої напруги;
  • від перевантаження;
  • захист від короткого замикання;
  • тепловий захист — перегрів.

ЯКИЙ АВТОМАТИЧНИЙ СТАБІЛІЗАТОР НАПРУГИ КУПИТИ, ЗА ЯКИМИ КРИТЕРІЯМИ ВИБИРАТИ?

Вибір стабілізатора напруги залежить від того, як ви збираєтеся його використовувати. Перш за все, вам необхідно визначити, які пристрої ви будете до нього підключати (наприклад, комп’ютер, котел), скільки енергії вони споживають, і який рівень коливань напруги спостерігається в вашому районі.

 

ВИЗНАЧТЕ НЕОБХІДНУ ПОТУЖНІСТЬ СТАБІЛІЗАТОРА

Щоб перевірити споживану потужність електронних пристроїв, підключених до стабілізатора, перевірте їх етикетку. Потім складіть ці значення і додайте близько 20% резервного живлення. Наприклад, якщо сума потужності, споживаної домашнім комп’ютером і підключеними пристроями, становить 1000 Вт, виберіть стабілізатор напруги потужністю не менш як 1200 Вт. Звичайно, запас потужності для виробничих і серверних додатків повинен бути ще більшим.

ВКАЖІТЬ РОБОЧИЙ ДІАПАЗОН

Автоматичні регулятори напруги мають різні діапазони вхідної напруги. Обирайте робочий діапазон стабілізатора відповідно до ступеня коливань напруги в вашому регіоні. Якщо коливання велике, виберіть максимально широкий діапазон вхідної напруги, наприклад, 180-264 В. Також можна вибрати стабілізатори напруги, в якому є можливість вибирати вихідну напругу в різних діапазонах. В результаті обладнання стане більш універсальним і зможе використовуватися в різних місцях і для різних пристроїв.

СТАБІЛІЗАТОР ЯКОГО БРЕНДУ КУПИТИ?

У нашому інтернет-магазині ви можете купити стабілізатор напруги Ампер торгової марки Елекс або модель Гібрид. Ці апарати прекрасно зарекомендували себе на ринку. Також у нас представлені моделі ЛВТ ТМ. Завдяки продуманій стратегії цих брендів за кілька років вони зуміли завоювати заслужену репутацію. Вони працюють на кожному етапі, щоб їх продукція найкращим чином відповідала поточним потребам клієнтів.

Пристрої забезпечують повний захист самих регуляторів і підключеного до них обладнання. Захист від перевантаження повністю відключає живлення, коли до стабілізатора під’єднані пристрої, загальна потужність яких перевищує потужність самого стабілізатора.