Сучасне будівництво характеризується сучасними рішеннями, зокрема й у сфері електромонтажу. Таким рішенням можна назвати ПЗВ, які слугують захисним елементом від ураження електричним струмом, застосовуються для припинення доступу до електрики в разі несправності електроустановки. Якщо ви хочете захистити електроустановку у своєму будинку, вам, необхідно купити дифреле. Принцип роботи цього елемента не складний. Воно послужить для захисту людей від ураження електричним струмом як при прямому, так і при непрямому контакті. Крім того, в разі пошкодження електрообладнання, ПЗВ запобігає можливості займання цього обладнання або проводки.

ПРИНЦИП РОБОТИ ПЗВ

Згідно I закону Кірхгофа — векторна сума струмів, що протікають через трансформатор, при нормальній роботі дорівнює нулю. Однак, якщо є так званий струм витоку, то сума струмів у вікні трансформатора матиме інше значення, що слід вважати вкрай небажаним явищем. Основне завдання диференціального вимикача — відключити установку від електромережі. Особлива конструкція устаткування дозволяє автоматично реагувати на збої.

 

ВИДИ УЗО

Базова класифікація заснована на критерії спрацьовування струму відключення. Таким чином, існують високочутливі перемикачі, які реагують на струм менше 10 мА, середньо-чутливі (діапазон 30-500 мА) і малочутливі, тобто ті, що працюють тільки зі струмом силою понад 500 мА.

Сьогодні вибір УЗО в Україні досить широкий. І виробники пропонують кілька версій пристроїв захисного відключення, призначених для різного застосування, але в побутових установках найбільш популярні:

  1. Однофазне УЗО (також відоме, як 1-полюсние), позначається як 1P.
  2. Трифазне УЗО для використання у 3-фазних (силових) ланцюгах з позначенням 3P.

Ще одним важливим технічним параметром УЗО є номінальний струм. З урахуванням комутаційної здатності його струм не повинен бути менше номінального струму мережі, в якій він встановлений. Стандартні струми УЗО: 25А, 40А, 63А.

Існує кілька типів відключення (позначається великими літерами — AC, A, HI, F, B, B +). AC — найдешевший і найбільш широко використовуваний тип диффреле УЗО в Україні, захищає від витоку змінного і синусоїдального струму. На 99% вам підійде цей вимикач.

ЗАСТОСУВАННЯ ПЗВ

Варто купити дифереле і встановити скрізь, де ви дбаєте про безпеку електричного монтажу. В одноквартирних будинках зазвичай досить пристрою 30 мА. Воно захистить від займання у разі неправильного електричного монтажу. Однак цієї чутливості не завжди достатньо для захисту від ураження електричним струмом при прямому контакті з провідниками.

Зараз установка пристроїв захисного відключення обов’язкова у кожній домашній установці. До нього повинні підключатися всі розетки, до яких тимчасово підключені електричні пристрої.

Дифреле УЗО також встановлюється у приміщеннях з підвищеним ризиком нещасних випадків через ураження електричним струмом. До них відносяться місця з підвищеною вологістю, адже вода — відмінний провідник електрики. Тому варто пристрій захисного відключення, дифреле (УЗО) купити для установки у ванній, кухні, а також в приватних і у громадських басейнах, банях, саунах.

УЗО встановлюють не тільки всередині будівель, але і зовні. Їх варто розміщувати у всіх типах альтанок або іншої садової архітектури, що має підключення до електрики. Не забудьте вибрати відповідну модель пристрою, призначену для роботи в складних умовах поза будівлею.

УЗО (АБО ДИФРЕЛЕ) КУПИТИ В ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИНІ «ОМ»

У нас широкий вибір класичних моделей УЗО. Кожен зможе знайти варіант, відповідний індивідуальним потребам.

У категорії «Низьковольтна продукція» ви знайдете пристрої безпосередньо пов’язані з комутацією або використовуються в схемах управління. Тут ви можете контактори купити, реле часу електронне, індикатори, дифреле, завдяки цим пристроям реалізовуються різноманітні інженерні рішення.

У нас є моделі, які можна вибирати за кількістю полюсів, струму витоку, розривної здатності, типу монтажу та ін. Крім того, в пропозиції є запобіжники на залишковий струм номіналом від 6 А до 63 А.

Ми докладаємо усіх зусиль, щоб замовлені товари, будь то реле часу побутове, автоматичний вимикач або дифреле доходили до покупців в найкоротші терміни. Якщо ви вирішили купити в Україні реле часу або будь-який інший прилад УЗО, стандартний термін доставки складає близько 2 робочих днів. Це стосується асортименту, який є на складі. Однак буває, що клієнт, наприклад, хоче купити контактори, але даний товар тимчасово недоступний, тоді вам потрібно дочекатися його доставки. В такому випадку виконання замовлення може зайняти трохи більше часу. Про наявність асортименту, звертайтеся до відділу обслуговування клієнтів.